nedelja 01.08.2021.
20:54

Pobeda Čukaričkog na Banovom brdu.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

U okiru trećeg kola Super lige Srbije ekipa Čukaričkog je uspela da savlada Metalac iz Gornjeg Milanovca sa 2:1 (1:0).

Domaći tim je bio bolji rival čitavog meča, a do prednosti je stigao u samom finišu prvog poluvremena kada je strelac bio Đorđe Jovanović, bio je ovo njegov treći gol u dve utakmice Čukaričkog ove sezone u Super ligi.

Napadač Čukaričkog Milan Savić je uspeo da duplira prednost domaćina već na početku drugog poluvremena, igrao se 53. minut, a onda je Metalac konačno krenuo nešto ofanzivnije ka golu svog protivnika.

Konačno su uspeli da stignu do gola preko Marka Šarića, igrača koji je do skoro bio član upravo Čukaričkog.

Metalac je imao svoje šanse do kraja utakmice, ali promene rezultata nije bilo i možemo reći da je Čukarički zasluženo stigao do bodova.

Čukarički nakon dve odigrane utakmice ima 6 bodova, Metalac nakon tri samo bod.