Očekivano? Sledi prvi odlazak iz Partizana
Naslućivalo se...
Povezane vesti
Andriji u čast - Partizan bolji i od Sutjeske za trofej u Nikšiću!
Trijagonal ''Andrija Delibašić'' - Partizan pobedio na penale, Dušan Jovanović mogao da se proslavi!
Počeo trijagonal ''Andrija Delibašić'', a Danko Lazović je jedva zadržao suze...
Pojačana bezbednost uoči memorijalnog turnira Andrija Delibašić
Srpski vezista Ljubomir Fejsa prvi će napustiti Partizan ovog leta, javlja "Telegraf".
Iskusnom fudbaleru sredine terena ističe ugovor kroz mesec dana i u dogovoru sa ljudima iz kluba odlučeno je da do nastavka saradnje ne dođe.
Nekadašnji vezista Benfike se u Humsku vratio na zimu 2022. godine, međutim, momentalno po dolasku dogodio se peh, odnosno povreda koja ga je odvojila od terena do leta.
Tada se dešava i promena trenera. Aleksandar Stanojević napušta klupu Partizana, stiže Ilija Stolica, a forma bišeg reprezentativca bila je promenljiva i uklopila se u onu timsku. Ove sezone je nastupao u 32 navrata.
Ugovor ističe i golmanu Milanu Lukaču, ali njegov budući status još uvek nije poznat jer konkretniji pregovori sa upravom nisu nastupili. Narednih dana će i ta dilema biti otklonjena.
0 Komentara