Od "Asano ne može da potpiše za druge" do "tužili smo Asana"... Vučelić o velikom sporu!
Oglasio se predsednik Partizana.
Povezane vesti
Blagojević veruje da će "efekat Jovanović" podići Partizan: "Koliko god bilo neprijatno"
Rasim Ljajić za skraćenje Superlige: "Ne mora svako selo da ima klub"
Ljajić oprostio dug Partizanu pa zagolicao maštu "grobara" oko povratka
Partizan nadomak evro-licence, Ljajić o Sizifovom poslu: "Morate i da se savijete..."
Gostujući na Jutarnjem programu TV Prva Milorad Vučelić je pokušao da objasni odlazak Takume Asana, a njegov potez je nazvao "podlačkim".
Japanac je otišao svojevoljno iz Partizana nakon kašnjenja plata, sve je uradio na savet menadžera, a crno-beli su tvrdili da ne može da potpiše za drugi klub.
Desilo se suprotno, Asano je otišao u Bohum.
"Asano je otišao u Bohum, ali mislim da dobro stojimo u tom sporu. Podneta je tužba. On je raskinuo ugovor i krenuo dalje...", rekao je Vučelić.
Morao je da navede detalje o Japancima.
"Srbi pričaju gluposti o Japancima da se ubijaju kad kasni plata, argumenti su im Samuraji i njihovi kodeksi. Nikad se nije desilo u fudbalu da neko usred takmičarske sezone pobegne", rekao je Milorad Vučelić.
Smatra i da oni koji su na strani Japanca nisu navijači Partizana.
"To nisu pravi navijači... Ti koji stanu na stranu Japanca. Spasi me Bože te ljubavi. To nije ljubav, to je mržnja, vi brinete o detetu, ali ga ne mlatite. Ne pljujete po svom klubu", rekao je on.
1 Komentara
Slavko1234
Bravo za Asano. A ti cuti i pokri se usima sram te bilo i kakve ti veze imas sa Partizanom sem da ga urusavas.