subota 16.10.2021.
20:14

Da li je ovako najpravednije?

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Fudbaleri Čukaričkog i Vojvodine igrali su večeras nerešeno, 1:1 u utakmici 13. kola Linglong Superlige Srbije.

Utakmica je obilovala šutevima na obe strane, doduše više ih je imao Čukarički, čak 20 do kraja meča, ali je Vojvodina prva došla do gola preko Miljana Vukadinovića u 45. minutu meča.

Tako su domaći od samog starta drugog poluvremena morali da jure rezultat, a u 66. minutu su uspeli da anuliraju prednost gostiju iz Novog Sada.

Čukarički je izjednačio posle kornera Docića sa leve strane, kada je loptu glavom zahvatio Tošić, a ona se od stative odbila u mrežu - 1:1.

Ovim remijem Čukarički je zadržao treće mesto sa 22 boda, ali već sutra TSC će imati priliku da preuzme tu poziciju. Vojvodina se probila na šestu poziciju sa 17 bodova, koliko ima i Voždovac na sedmom mestu.