subota 02.08.2014.
14:08

Fudbaleri OFK Beograda zabeležili su novu pobedu na aktuelnim pripremama, poslednju pred povratak sa Zlatibora.

ofkbeograd.co.rs

Rival ''Romantičarima'' bila je ekipa užičkog Jedinstva, a beogradski superligaš je slavio rezultatom 1-0.

Gol koji je rešio pitanje pobednika postigao je Paločević, preciznim udarcem sa oko 25 metara u 37. minutu meča.

Tokom utakmice bilo je još povoljnih prilika na obe strane, a najbolju je imao Micevski u 75. minutu, kada je sa dvadesetak metara uzdrmao prečku.

OFK BEOGRAD: Čupić, Vasilić, Obradović, Vasiljević, Antonov, Cakić, Micevski, Paločević, Ješić, Jovanović, Dražić. Klupa: Dragojlović, Savić, Čolović, Gajić, Janković, Duronjić, Čavrić, Sarajlin.

FK JEDINSTVO PUTEVI: Marinković, Djurić, Joksimović, Orahovac, Gojković, Jagodić, Čančarević, Tutnjević, Arsić, Janković, Ajković. Klupa: Glišović Đ,  Ratković, Čolić, Gajić, Matić, Cvetanović, Petrović, Pjević, Glišović R.