Ohijev prvi gol u Zvezdi iz penala, ''VAR'' na Zvezda TV-u, gol odluke regularan

četvrtak 20.01.2022.
20:22

Prva provera na pripremama u Turskoj, ''Plavi'' protiv ''Crvenih''.

FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde danas su imali trening koji ih je, ne sumnjamo, veoma obradovao, s obzirom da je bio prvi od dolaska na pripreme u Antaliju tokom kog su bili podeljeni u dve ekipe, ''Plave'' i ''Crvene''.

''Plavi'' su slavili rezultatom 2:1, a utakmica se igrala dva puta po 30 minuta.

Vodeći gol za ''Plave'' postigao je Petar Stanić udarcem glavom u 20. minutu, a posle centaršuta Filipa Falka.

Devet minuta kasnije uzvraćaju ''Crveni'', Stanković je iznudio jedanaesterac, a u gol ga je pretvorio novi Zvezdin napadač Ohi Omoijuanfo za izjednačenje na 1:1.

Bilo je potom prilika na obe strane, a pobedu ''Plavima'' doneo je Aleksandar Katai, posle odličnog proigravanja od strane Radovana Pankova.

''Postojala je nedoumica da li je Katai bio u ofsajdu, međutim proverom na kamerama Zvezda TV-a je ustanovljeno da nije bilo nedozvoljene pozicije'', navodi se u izveštaju na Zvezdinom zvaničnom sajtu.

Dodajmo još i da je trener Dejan Stanković bio u ulozi ''supervizora, jer je plavu ekipu vodio Nebojša Milošević, a crvenu Nenad Sakić i Nenad Milijaš.