Omladinci Zvezde bolji u "večitom derbiju", a pravi pobednik je komentator!

subota 23.11.2019.
18:57

Oduševljenje komentatora obeležilo utakmicu Crvene zvezde i Partizana u omladinskoj ligi.

crvenazvezdafk.com

U okviru Omladinske lige Srbije Crvena zvezda je savladala Partizan sa 2:1 i to kao gost.

Pantović je doveo crveno-bele u prednost u 36. minutu, da bi Momčilović početkom drugog poluvremena uspeo da izjednači.

Ipak, pobedu Crvenoj zvezdi donosi Lukić u 79. minutu na veliku radost navijača Crvene zvezde među kojima je bio i komentator.

Pogledajte tu situaciju:

Sada je stanje na tabeli takvo da je Crvena zvezda prva, ima 42 boda, i četiri više od drugoplasiranog Brodarca, s tim što ima i utakmicu više. Partizan je treći sa 29 bodova.

24 Komentara

Pixi GOOL iz kornera
Sunday, 24.11.2019
12:28

Od prvog do poslednjeg minuta smo dominirali i pravo je cudo sto pobeda nije bila veca mada nas je sudija tokom cele utakmice kro i pljackao, ali nije uspeo da ispuni svoju misiju.

DRUG OSTOJA
05:42

Meni se to uopšte ne sviđa, kopiramo južnoamerikance, prava seljana.

Saturday, 23.11.2019
22:31

Svaka im cast jer pored onakve sudijske pljacke i otimacine stvarno nije bilo lako pobediti mnogo slabijeg protivnika od sebe.

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
20:38

Pravi pobednik je sudija, on je pobedio Partizan, zvezda je drugi gol dala tako što je izvela slobodan udarac 5 metara bliže golu nego tamo gde je dosuđen prekršaj, igrač zvezde je pomerao loptu u napred sve dok ga sudija konačno nije zaustavio, izgledalo je kao da će na penal da je postavi na kraju. Umesto penala za Partizan sudija Tripković je dosudio kraj, a što se tiče prerkšaja bio je skandalozno pristrasan, a jedino pristrasniji je bio ovaj tzv. komentator.