Opet taj Lalatović - Romanićev gol nedovoljan Pančevcima!

17:59

Posle poraza od Partizana, Lalatovićevi Lučanci ponovo pobeđuju.

2024 Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©

Šesta pobeda Mladosti iz Lučana od ukupno sedam mečeva pod vođstvom Nenada Lalatovića!

Mladost je večeras gostovala u Pančevu protiv uzdrmanog Železničara i nanela mu četvrti uzastopni poraz - 1:2.

Lalatovićev tim sada je treći sa 22 boda, a Železničar ostaje na desetoj poziciji sa 13 osvojenih bodova.

Tek što je počela utakmica, Lučanci su poveli! Nemanja Milunović je već na isteku prvog minuta skrivio jedanaesterac, oborio je Krsmanovića u svom kaznenom prostoru, a siguran realizator najstrože kazne bio je iskusni Pejović za 0:1 na semaforu.

Nedugo zatim gosti su ostali bez povređenog Tumbasevića koji nije mogao da nastavi meč, pa je od sedmog minuta zaigrao Petar Bojić.

Ekipa Železničara je pokušavala što pre da dođe do izjednačenja, a u tome je uspela u 39. minutu kada je na asistenciju Kneževića, najbolji strelac Pančevaca Lazar Romanić savladao Stamenkovića za 1:1.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, ali se nije dugo čekalo na novo vođstvo ekipe trenera Nenada Lalatovića. Igrao se 58. minut meča, kada je Pejović upisao i asistenciju, a egzekutor je bio desni bek Varjačić koji postavlja konačan rezultat i donosi nova tri boda najprijatnijem iznenađenju prvog dela sezone.

Naravno, Pančevci su imali inicijativu do kraja, vršili su pritisak, ali bez prave završnice, pa više od minimalnog poraza večeras nisu mogli.