''Orlići'' dobili lekciju od vršnjaka iz BiH, ubedljiv poraz u Staroj Pazovi

petak 08.10.2021.
18:38

Težak poraz našeg tima.

Sportske.net

Omladinska, U19 reprezentacija Srbije doživela je ubedljiv poraz u prijateljskoj utakmici u Staroj Pazovi od odgovarajuće selekcije Bosne i Hercegovine rezultatom 3:0.

Trijumf gostiju najavio je Čuić vodećim golom u 32. minutu, a početkom drugog poluvremena su mrežu našeg tima tresli i Kahvić u 52. i još jednom Čuić četiri minuta kasnije za konačnih 3:0.

Ovo je bila prva od dve planirane utakmice ova dva tima, a naredni susret zakazan je za 10. oktobar u Bačkoj Topoli.

SRBIJA: Gočmanac (46. Ćopić), Lazić, Krsmanović (62. Živković), Petković (62. Miletić), Kovačević (53. Obradović), Gluščević (53. Mićić), Stanković (46. Baždar), Ajdar, Motika (58. Hrstić), Subotić, Milovanović (46. Krstić).

BOSNA I HERCEGOVINA: Šahinović (83. Dalipagić), Musić (83. Popara), Cvjetinović, Šukilović (68. Trako), Šakota (83. Ramić), Krdžalić (68. Ilić), Kahvić (77. Jaganjac), Mehmedović (68. Daničić), Čuić (77. Beuk), Sučić (83. Erić), Kapetanović (77. Jovašević).