sreda 10.11.2021.
15:30

Omladinska reprezentacija Srbije pobedom startovala u kvalifikacijama za EP.

Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Reprezentacija Srbije do 19 godina uspela je da savlada Severnu Makedoniju na startu turnira prvog kruga kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Izabranici selektora Dejana Brankovića su slavili sa 1:2 (0:0).

Srbija je bila daleko bolji rival i pravo je čudo kako nismo videli loptu u mreži Makedonaca u prvom poluvremenu. U nastavku Ajdar koristi penal u 56. minutu utakmice, potom je pogodio i u 65. minutu za 0:2, da bi domaćinu tračak nade doneo Feta u 78. minutu.

SEVERNA MAKEDONIJA: Tasev, Jankulovski, Ramadani, Redžepi, Davkov, Jahiji (81. Šaini), Rakipi, Saitoski (46. Kudev, 71. Talakov), Krstevski (61. Guđufi), Feta, Elezi. Selektor Dašmir Beari

SRBIJA: Lukić, Despotovski (90+3. Đorđević), Petković, Subotić, Krsmanović, Motika (65. Baždar), J.Mituljikić, N.Mituljikić (88. Gluščević) , Lazetić (66. Hrstić), Ajdar (88. Kabić). Selektor Dejan Branković.