''Orlići'' saznali ime rivala u polufinalu Evropskog prvenstva!

Očekivano...

FSS
FSS

Kadetska reprezentacija Srbije sjajno igra na Evropskom prvenstvu ovih dana.

Jučerašnjom pobedom nad Austrijom od 3:2 izabranici selektora Jovana Damjanovića su se plasirali u polufinale, a danas su saznali i ko će im biti rival u tom duelu.

To će biti selekcija Portugala, koja je danas bila bolja od Poljske i savladala je rezultatom 2:1.

Već u petom minutu je Felićisimo doveo Portugalce u vođstvo, a Poljska je uzvratila pola sata kasnije, kada je Izunvane pogodio za 1:1.

Taj rezultat je ostao na snazi do 59. minuta, kada je napadač Porta Rodrigo Mora postigao pobedonosni gol za reprezentaciju Portugala.

Drugi polufinalni par saznaćemo večeras po završetku poslednje četvrtfinalne utakmice između Engleske i Italije. Pobednik tog susreta koji počinje u 19.30h igraće u polufinalu protiv Danske.