Otkriveno, Partizan premira klubove protiv Zvezde, ovo je cifra!
Cifre su ozbiljne...
Povezane vesti
Blagojević hvali atmosferu u Pazaru i poručuje: ''Dobro smo se držali, imali smo dobre šanse...''
TVITOVI - ''Grobari'' polemišu oko Ljajića i kritikuju Blagojevićeve odluke
Ljajić demonstrirao zašto ga Partizan želi opet u Humskoj, Pazarci sve bliži Evropi!
POLUVREME - Pune tribine u Novom Pazaru, tandem Ljajić-Meri doneo veliku radost domaćim navijačima!
Ekipe Partizana i Crvene zvezde će se boriti do poslednjeg kola za titulu prvaka Srbije, trenutno je stanje da su crveno-beli u boljem položaju pošto imaju dva boda više na pet kola do kraja.
Zvezda ima do kraja dva gostovanja, u Novom Sadu i Kruševcu, dok na stadion "Rajko Mitić" dolaze Čukarički, Radnički i Voždovac.
Partizan igra do kraja sa TSC-om, Napretkom, Vojvodinom, Voždovcem i Radničkim, domaćin je danas, protiv Voše i Nišlija.
Prema navodima "Kurira", Partizan je odlučio da premira sve one koji uspeju da izvuku povoljan rezultat protiv Crvene zvezde, a za pobedu se dobija čitavih 150 hiljada evra.
Dakle, ekipe će imati daleko veći motiv protiv kluba iz Ljutice Bogdana koji je, prema saznanjima pomenutog lista, takođe premirao klubove koji uspeju da iznenade Partizan. Do sada su premirali po 50 hiljada evra klubovima koji su "otkinuli" bodove crno-belima.
0 Komentara