Ovako su fudbaleri Jagodine NA TERENU izrazili protest zbog sudijskih odluka

četvrtak 04.05.2017.
10:35

U senci polemika oko arbitraže na minuloj utakmici Superlige Srbije između Crvene zvezde i Vojvodine, stigla je i informacija iz Vranja, sa utakmice Prve lige Srbije između Dinama i Jagodine, gde je takođe bilo veoma burno.

Screenshot/YouTube/SuperGamer Girl

Ova utakmica odigrana je juče, u okviru 25. kola Superlige, Dinamo je slavio rezultatom 2:1, ali će se meč pamtiti po pojedinim sudijskim odlukama i protestu koji su zbog toga izrazili fudbaleri Jagodine.

Gosti su prvi došli u vođstvo, već u četvrtom minutu golom Lečića, da bi u finišu prvog dela igre Dimitrov izjednačio na 1:1.

Međutim, u nastavku prava bura! Najpre u 52. minutu Jagodina ostaje bez isključenog Duška Dukića, da bi u 85. minutu drugi žuti karton dobio i Naemeka Ađuru.

Naravno, brojčano nadmoćniji Vranjanci vršili su veliki pritisak u finišu meča, a odluka je pala u 95. minutu, kada je dosuđen penal za domaće, a siguran realizator najstrože kazne bio je Stojković, za konačnih 2:1.

Besni zbog pomenutih odluka sudije, Jagodinci su posle primljenog gola seli na teren, odbijajući da nastave meč. Protest je potrajao dva minuta, posle čega je meč ipak priveden kraju.

Posle ovakvog epiloga, Dinamo je na petom mestu na tabeli PLS sa 37 bodova, Jagodina je osma sa tri boda manje.