Ovo je novi Partizanov plan!
Morao je da se menja u hodu.

Povezane vesti
Blagojević hvali atmosferu u Pazaru i poručuje: ''Dobro smo se držali, imali smo dobre šanse...''
TVITOVI - ''Grobari'' polemišu oko Ljajića i kritikuju Blagojevićeve odluke
Ljajić demonstrirao zašto ga Partizan želi opet u Humskoj, Pazarci sve bliži Evropi!
POLUVREME - Pune tribine u Novom Pazaru, tandem Ljajić-Meri doneo veliku radost domaćim navijačima!
Poput Crvene zvezde, i Partizan je odlučio da otkaže planirane pripreme na Kipru zbog aktuelne situacije sa koronavirusom i važećim pravilima u toj zemlji, pa će zimska baza crno-belih biti Antalija u Turskoj.
Crno-beli su napravili i plan odigravanja pripremnih utakmica, a ono što je još uvek neizvesno je to da li će u Turskoj odigratio četiri ili pet mečeva.
Prvi rival ekipi Partizana 25. januara biće makedonski Tikveš iz Kavadaraca, četiri dana kasnije odmeriće snage sa turskim Gacijantepom, a za 2. februar je zakazan susret sa Dinamom iz Moskve. Poslednja za sada zakazana provera je protiv gruzijskog Dinama iz Batumija, 5. februara, dan pre povratka u Beograd.
Do odlaska Partizanove ekspedicije u Tursku očekuje se i da se reši pitanje najavljenog pojačanja na poziciji zadnjeg veznog, a opširnije o tome možete da čitate u prilogu.
*
0 Komentara