Ozbiljna povreda junaka Radničkog... Povređena TRI golmana, ko će braniti?

sreda 21.07.2021.
15:20

Nije dobra situacija među golmanima u Radničkom.

Printscreen/Youtube

Radnički iz Kragujevca nakon prvog kola ima maksimalna 3 boda, slavili su kao srećniji tim u duelu u Lučanima koji je završen rezultatom 0:1 golom Marka Mirića u 8. minutu nadoknade vremena.

Ipak, nije Mirić jedini junak, veći je Stojan Leković.

Mladi golman je briljirao na ovom meču, branio nemoguće, imao čak 11 odbrana na kraju utakmice, posebno je bio impresivan u drugom poluvremenu.

Nije imao sreće na kraju, povredio se, ali je izdržao na nogama.

Ono što brine Kragujevčane jeste činjenica da neće moći da brani sledeći meč, najverovatnije je u pitanju teža povreda i u ovom trenutku, Kragujevčani nemaju seniorskog golmana koji je 100% spreman.

U prvom kolu su povređeni bili Ognjen Lukić i Lazar Raičević, a sada je i Leković povređen, pa bi na gol mogao 17-godišnji David Spasojević.

Sačekajmo petak, Radnički dočekuje Spartak u drugom kolu Super lige Srbije na svom "Čika Dači".