Pančevci bliži pobedi "na krovu", ali opet bez gola!

Po bod za IMT i Železničar.

STARSPORT
STARSPORT

Veliki ulog u duelu IMT-a i Železničara iz Pančeva, duel dve ekipe koje se bore za opstanak.

Domaći su bili u nešto boljoj situaciji od Pančevaca kojima je igrala samo pobeda, ali je danas završeno bez golova - 0:0.

Posle nezanimljivog prvog poluvremena, nešto više uzbuđenja pri kraju utakmice.

Možda i najbolju priliku za domaćina imao je u 75. minutu Luković koji je sa samo par metara šutirao u golmana Mijatovića.

U 80. minutu velika sreća za IMT, posle prodora Romanića po levoj strani, Kovačević je dobro skočio i pogodio samo prečku, lopta se odbila u polje nakon toga.

Mogao je i Kahvić da postigne gol u samom finišu pošto je bio potpuno sam, ali je njegov udarac glavom završio u rukama golmana Gordića.

Uglavnom, još jedan remi ova dva tima, verovatno i najrealniji rezultat.