POLUVREME - Popović spasavao Partizan, Rikardo kaznio promašaje Šerifa!

četvrtak 16.02.2023.
21:48

Najbolji strelac Partizana ponovo proradio.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

S obzirom na dešavanja na terenu u prvih 45 minuta meča, Partizan ima odličan rezultat protiv domaćeg Šerifa u Kišinjevu. Crno-beli vode sa 1:0 golom Rikarda Gomeša.

Domaći su već u prvih šest minuta uspeli dva puta da upute loptu u okvir Partizanovog gola, nisu to bile prevelike opasnosti za golmana Popovića, ali je svakako bio nagoveštaj bolje igre moldavskog tima.

Inicijativa domaćeg tima nastavljena je i u narednom periodu, dok je Partizan bio potpuno bezopasan na protivničkoj polovini.

A onda, u 23. minutu meča stopostotna prilika za ekipu Šerifa. akcija domaćih tekla je po desnoj strani, usledio je odličan centaršut za Tapsobu koji je pored Partizanovih štopera bio najviši u skoku, zahvatio je loptu glavom i pogodio prečku. Lopta se zatim odbila do Badola čiji udarac zaustavlja golman Popović izvanrednom intervencijom.

Kako je utakmica odmicala, pritisak ekipe Šerifa postajao je sve snažniji. U 25. minutu nesporazum fudbalera Partizana na sredini terena, Fejsa gubi loptu posle čega je Atijemven šutirao iskosa sa desne strane, ali je Marković uspeo da izbije loptu u korner.

Tek posle toga Partizan je zaigrao nešto angažovanije u napadu, izveli su crno-beli dve obećavajuće akcije, ali je izostao završni udarac, najpre kada Marković nije uspeo da zahvati loptu u gužvi pred golom domaćih, baš kao ni Dijabate u 29. minutu posle centaršuta sa leve strane.

Ali, u 35. minutu nova velika opasnost po gol Partizana, posle još jedne smušene reakcije crno-belih u odbrani i novog kiksa Fejse. Na kraju do lopte dolazi Telal u kaznenom prostoru Partizana i sa desetak metara šutira po zemlji, ali je Popović ponovo sjajan na golu!

Kazna za sve promašaje domaćeg tima stigla je u 45. minutu, kada je Partizan izveo svoju najbolju akciju na ovoj utakmici. Trio Natho-Menig-Rikardo je nadmudrio odbranu domaćih u situaciji tri na tri, na kraju Menig asistira za Rikarda koji konačno postiže svoj prvi gol još od prvog dela sezone - 0:1.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.