19:49

Ekipa Brava bolja od Partizana.

FK Partizan
FK Partizan

Partizan je odigrao svoju prvu utakmicu u Termama Čatež, crno-beli su prvi put testirani od strane ekipe Brava iz Slovenije, a rezultat je bio 2:1 za Slovence.

Podsetimo, Bravo je bio četvrtoplasirani tim prošle sezone u Sloveniji.

Šok se desio već u prvom minutu za crno-bele, mladi Nikola Simić je nešto slabije reagovao u odbrani, a Medina je probao da interveniše i postigao je autogol.

U 27. minutu Bravo je duplirao prednost, Tucić je dočekao loptu u petercu i pogodio mrežu Krunića za velikih 2:0.

Buđenje Partizana je usledilo devet minuta kasnije. Odlično se snašao Đorđe Jovanović, pogodio za nadu crno-belih da mogu do izjednačenja možda i do kraja poluvremena.

Ipak, to se nije desilo u prvih 45 minuta, a u nastavku nešto konkretnija igra Partizana, ali bez gola, pa je ostalo 2:1 za domaćina.

Partizan: Krunić - Filipović, De Medina, Simić, Antić - Goh, Ovusu, Šćekić, Kalulu - Nikolić, Jovanović.

Bravo: Orbanić, Jakšić, Štravs, Šranring, Jovan, Selan, Trdin (K), Stanković, Pečar, Tučić, Ivanšek.