Partizan blista u novim dresovima, moglo je već da bude veoma ubedljivo!

četvrtak 22.07.2021.
21:22

Crno-beli poveli posle dvadesetak minuta igre tokom kojih su stvorili veliki broj prilika.

Srdjan StevanovicStarsport.rs ©

Fudbaleri Partizana večeras igraju u novim dresovima na startu takmičenja u kvalifikacijama za Ligu konferencija.

U prvih dvadesetak minuta tim Aleksandra Stanojevića je prikazao odličnu igru, rešale su se šanse Pantića, Rikardam Jovića, a put do mreže raspoloženog golmana Jedličke prvi je pronašao Lazar Marković u 19. minutu susreta.

Danilo Pantić je delovao po levoj strani, potom pronašao Markovića u kaznenom prostoru, koji bez oklevanja iskosa sa leve strane pogađa suprotni ugao za vođstvo od 1:0.

Nedugo zatim novu veliku priliku za Partizan propustio je i štoper Igor Vujačić posle Jojićevog centaršuta iz slobodnog udarca, dok su gosti za sada samo u dva navrata šutevima sa distance pretili Stojkovićevom golu.