22:22

Crno-beli ne posustaju!

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Fudbaleri Partizana nalaze se blizu četvrte pobede u četiri kola Superlige i povratka na prvo mesto na tabeli.

Večeras crno-beli imaju teško gostovanje u Novom Pazaru, prvo poluvreme su rešili u svoju korist lepim golom Natha sa oko 25 metara, a već početkom drugog dela igre tim Aleksandra Stanojevića je duplirao prednost.

Bila je to odlična kontra Partizana u 49. minutu susreta, ispred kaznenog prostora je Jojić imao dosta prostora, odlučio se za dodavanje Uroševiću koji je nadirao sa leve strane i koji je snažnim i preciznim udarcem pogodio suprotni ugao za 2:0 u korist Partizana.

Nije se dugo čekalo ni na treći gol crno-belih, a do njega su gosti došli posle velikog kiksa golmana Ostojića. Bila je to još jedna brza akcija Partizana, duga lopta upućena je od strane Zdjelara ka Rikardu ispred koga je intervenisao Ostojić, ali je pritom ispustio loptu i taj poklon je napadač Partizana ''oberučke prihvatio'' - 3:0 za crno-bele.