nedelja 30.08.2015.
22:49

Sjajne partije dvojice doskorašnjih fudbalera Partizana ovog vikenda.

Twitter, Gaziantep BBSPOR

Jedan od njih je napadač Nemanja Kojić, koji je u aktuelnom prelaznom roku otišao u Tursku, u redove drugoligaša Gacijantep BBSpora.

Njegov tim je danas kao gost savladao Ersijespor sa 2-1, a tvorac preokreta i igrač utakmice bio je upravo Kojić, koji je postigao oba gola za goste.

Ercijespor je prvo poluvreme rešio u svoju korist sa 1-0, a u nastavku je Kojić najpre izjednačio u 46. minutu, a tri boda svom timu doneo je dvanaest minuta kasnije.

Ovo je prva pobeda Gacijantepa u prva tri kola.

Sjajan je bio i bivši golman Partizana Milan Lukač, koji sada brani boje turskog prvoligaša Akisara.

Lukac

Njegov tim je kao gost osvojio veliki bod protiv Trabzona. Konačan rezultat bio je 2-2, a jedan od najzaslužnijih što je Akisar ostao neporažen, bio je Lukač, koji je u 58. minutu odbranio jedanaesterac N'Dojeu.

Mogao je Akisar čak i do sva tri boda, ali je Oskar Kardozo u 85. minutu postavio konačnih 2-2.