Partizan ima više od igre, Menig pogodio za vođstvo na Kipru! (POLUVREME)

četvrtak 16.09.2021.
21:49

Holanđanin postigao prvenac u novom klubu.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Posle prvih 45 minuta meča između Anortozisa i Partizana u Nikoziji, "crno-beli" vode sa 1:0.

Prvi su zapretili "crno-beli" nakon kombinacije Gomeša i Markovića kada je bivši igrač Liverpula šutirao i pogodio Koreu.

Pokušao je i Miljković, da bi nakon njega na drugoj strani Popović sjajno reagovao posle odličnog slobodnog udarca Hristodopulosa.

Desni bek Partizana je imao najbolju priliku do sada kada je iskosa sa desne strane unutar kaznenog prostora pogodio golmana Loriju.

Nastavio je gost sa opasnim napadima, probao je Marković, posle toga Šćekić pogađa stativu, a veliku radost navijačima Partizana doneo je Kvinsi Menig.

Novajlija se našao na pravom mestu u pravo vreme i iskoristio odbitak posle šuta Markovića i poslao loptu u mrežu u 42. minutu.

Sjajan momenat za gol, Aleksandra Stanojevića će sasvim sigurno radovati i stanje Rikarda Gomeša nakon udarca.