Partizan "jednom nogom" već prošao grupu, Miletić se brzo uklopio

Autor: Nemanja Janošev
petak 01.10.2021.
15:16
Izvor: Sportske.net

Povratnik ne krije sreću.

FK Partizan
FK Partizan

Povezane vesti

Fudbaler Partizana Nemanja Miletić srećan je zbog pobede svog tima protiv Flore, ali oseća žal što više navijača nije prisustvovalo utakmici.

Miletić je bio deo startne postave i zauzeo je mesto Siniše Saničanina u srcu odbrane, budući da bosanskohercegovački štoper ima koronavirus.

"Neverovatan osećaj, pogotovo što sam igrao svoju prirodnu poziciju štopera. Drago mi je što nismo primili gol i što smo pobedili. Mogu reći da smo možda "jednom nogom” i prošli grupu. Moramo ovo što pre da zaboravimo jer imamo mnogo tešku utakmicu u nedelju sa Napretkom, ali generalno sam zadovoljan", započeo je Miletić

Loši vremenski uslovi sprečili su skoro dve trećine navijača sa kupljenim ulaznicama da dođu na stadion, a Miletić se nada da tokom narednog meča to neće biti slučaj.

"Nažalost je bilo tako, loše vreme, ali moram da se zahvalim ljudima koji su i po ovakvom vremenu došli da nas bodre. Nadam se da će već protiv Genta, kada budemo igrali sledeću utakmicu kod kuće, biti pun stadion. Oni će nam biti direktni konkurenti za prvo mesto”.

Štoperski tandem na meču činili su on i Igor Vujačić, a svojom igrom su pokazali da odlično sarađuju na terenu.

"Kao da sam već igrao sa Vujketom, Ostojom i Sanijem (prim. aut. Igor Vujačić, Bojan Ostojić i Siniša Saničanin). Stvarno sam se brzo uklopio jer je ostalo 90% igrača koji su bili tu kada sam otišao tako da nije bilo teško. Radio sam naporno sa šefom i video- analize i brzo sam se uklopio, sa dobrim igračima je uvek lako uklopiti se”.

Sledeći meč crno- beli igraju već u nedelju, 3. oktobra protiv ekipe Napretka u Kruševcu. Miletić ističe da se treba što pre okrenuti toj utakmici:

"Napredak nam je uvek pravio probleme, pogotovo što igramo kod njih. Moramo da budemo spremni za tu utakmicu, da ostanemo na prvom mestu. Arhiviraćemo što pre ovaj meč, lepo je što smo pobedili, ali već za tri dana imamo utakmicu sa Napretkom koju moramo da dobijemo”.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke