Partizan odleteo za Dansku na prvi od dva meča sezone!
Duljaj je na put poveo 21 igrača i 3 golmana.
Povezane vesti
Jokić tek posle nedelju dana utvrdio da je Partizan oštećen u Nišu!
Pa, ovaj Kostićev gol smo već negde videli? Da, postigao ga je Dragan Mance i Partizanu doneo titulu!
Andrej Kostić o Manceu: ''Čuo sam mnogo priča, jako mi je drago...''
Blagojević: "Kostić nam je skratio muke, možda još da mu smanjim minutažu?"
Poslednja prepreka za Partizan pred grupnu fazu UEFA Lige konferencija je dvomeč sa danskom ekipom Nordsjeland, kojoj crno-beli u prvoj utakmici gostuju sutra od 18.30 sati.
Jutarnjim čarter letom iz Beograda u 10 časova, igrači Partizana, predvođeni trenerom Igorom Duljajem, lete put Kopenhagena, gde će prvu utakmicu, kao i trening dan ranije, imati na stadionu Farum Park, kapaciteta 10.300 gledalaca.
Duljaj je na put poveo 21 igrača i 3 golmana.
Partizan je sa ekipom Nordsjelanda igrao u sezoni 2018/2019, kada je tim predvodio Zoran Mirković i tada je u gostima Partizan pobedio sa 2:1, golovima Gomeša i Zakarića. U revanšu su crno-beli takođe pobedili, rezultatom 3:2, kada su pogađali Miletić, Janković i Marković.
0 Komentara