Partizan oslabljen putuje u Surdulicu
Problem za crno-bele.
Povezane vesti
Vojvodina ili Partizan - Ko će na Zvezdu na startu plej-ofa? Evo kako izgleda raspored u naredna dva kola!
TVITOVI - ''Kako bi Partizan prošao protiv drugoligaša''?
Blagojević: ''Nastavljamo dalje, imamo za šta da se borimo''
Polterove ''makazice'' nisu izbrisale Blagojevićev ''peti minus'' - Partizan bi u Evropu, a večeras je nastavio da tone na tabeli!
Fudbaleri Partizana neuspešno su započeli drugi deo sezone u Super ligi Srbije.
Crno-beli su u prvom kolu prolećnog dela prvenstva na svom terenu remizirali sa Radničkim iz Niša (0:0) i nakon pobede Crvene zvezde nad Čukaričkim na Banovom brdu prepustili "večitom" rivalu čelnu poziciju na tabeli.
U narednom kolu sledećeg vikenda ekipa trenera Nenada Stojakovića imaće teško gostovanje Radniku iz Surdulice, a crno-beli će na tom meču biti oslabljeni.
Naime, zbog tri žuta kartona utakmciu protiv Radnika propustiće standardni desni bek Partizana Milan Roganović.
Reprezentativac Crne Gore ima sjajnu sezonu u klubu iz Humske, a njegov izostanak stvara velike glavobolje za stučni štab.
Kao logično rešenje da zameni Roganovića u Surdulici nameće se iskusni bek Aranđel Stojković, ali nije isključeno da Stojaković pronađe neko alternativno rešenje.
0 Komentara