10:48

"Crno-bele" kasnije danas čeka još jedna, poslednja provera.

FK Partizan
FK Partizan

Fudbaleri Partizana ostvarili su pobedu u prvoj od dve prijateljske utakmice koje će odigrati danas u Turskoj.

"Crno-beli" su u jutarnjem terminu od 11 sati po turskom vremenu (9 po srpskom) savladali Ruh iz Lvova rezultatom 1:0.

Presudio je detalj iz prvog poluvremena kada je Filip Holender iskoristio lepo dodavanje Natha, ušao u kazneni prostor i rutinski matirao golmana ukrajinske ekipe u 22. minutu meča.

Izabranici Aleksandra Stanojevića mogli su do još jednog gola do odlaska na odmor, ali pokušaj Lutovca pred kraj poluvremena nije završio u mreži.

Pretio je Holender i u nastavku meča, u dva navrata je pokušavao sa distance, da bi u finišu Ruh krenuo na sve ili ništa, međutim Partizan je uspeo da odbrani svoj gol i zabeleži novu pobedu.