Partizan poslao ponudu u Niš za napadača!
Ponuda kakva se ne viđa svakog dana.
Povezane vesti
Partizanu sedam dana da dobije UEFA licencu: "Ako zakažu privrednici, tu je država!"
Ljajić otklonio dilemu: "Novac uplaćen FSS-u nije namenjen Partizanu"
Ponosni Ćetković posle odlaska iz Partizana poslao poruku ''igračima, navijačima i svim dobrim ljudima u klubu''
''Pravili smo ozbiljne transfere'' - Sa Partizanom osvojio pet titula za pet godina, a hteo je još, i još...
Crno-beli tragaju za napadačem.
I pticama na grani je jasno - Partizanu je neophodan napadač, govorio je o tome i Aleksandar Stanojević pre kraja letnjeg prelaznog roka, ali i kasnije sve dok je sedeo na klupi crno-belih.
Da li je sada vreme?
Januarski prelazni rok će uskoro početi, a Partizan je već krenuo u pregovore sa Radničkim iz Niša.
Crno-beli žele Trivantea Stjuarta, snažnog napadača Radničkog iz Niša, a kako prenosi "MaxBet sport", Partizan ga želi bez obeštećenja, ali su ponudili polovinu od sledećeg transfera.
Sličan dogovor je postojao i za Kristijana Belića, setimo se da je Čukarički na taj način dobio 2 miliona evra od transfera zadnjeg veznog u AZ Alkmar.
Jamajčanin Stjuart je ove sezone postigao 7 golova, od toga 6 u Super ligi Srbije.
0 Komentara