Partizan raskinuo ugovor sa Frenkom Kanuteom
Biće isplaćen za narednih šest meseci.
Povezane vesti
Kapiten Partizana blista: "Osećaj je sjajan, ponela me atmosfera"
Trener Spartaka razočaran: "Utisak je gorak, mi se nećemo predavati sigurno"
Stojaković priznaje: "Ne treba navijači da budu zadovoljni, iako su tri boda najvažnija"
Navijači Partizana terali trenera, Stojaković poručio: "Apsolutno mi nije lako..."
Nakon dolaska novog trenera Sava Miloševića u Partizanu, "crno-beli" su povukli određene poteze koji se tiču sopstvenog igračkog kadra.
Naime, Partizan će uskoro raskinuti ugovor sa Frankom Kanuteom (25) koji ove sezone nije odigrao ni minut u crno-belom dresu.
Odluka je doneta još i ranije, ali je bilo potrebno model po kojem će se realizovati raskid ugovora do kojeg je vezista iz Senegala samo trenirao sa ekipom.
Kanuteu će biti isplaćena plata za narednih šest meseci u dogovoru sa rukovodstvom, pa će uskoro i zvanično postati slobodan igrač.
Vezista iz Senegala stigao je u Partizan prošlog leta iz Serkl Briža, na početku je imao određenu minutažu, ali kako je vreme odmicalo, sve je manje bio na terenu.
U međuvremenu, pojavila se informacija da mu Partizan duguje tri plate, međutim dve strane su na kraju ipak postigle dogovor.
0 Komentara