subota 22.07.2023.
19:58

Crno-beli odigrali još jednu trening utakmicu na ''Teleoptiku''.

FK Partizan/Sandić foto

Par dana posle pobede od 3:1 nad ekipom Mladosti GAT i debija najnovijeg pojačanja Ksandera Severine, Partizan je u svom trening centru danas dočekao i ekipu Metalca.

Ovoga puta ekipa trenera Igora Duljaja nije uspela da ostvari pobedu, meč je završen rezultatom 1:1.

Crno-beli su poveli pred kraj prvog poluvremena, u 42. minutu golom Sameda Baždara, ali nisu uspeli da tu prednost i sačuvaju.

Gosti iz Gornjeg Milanovca su u 75. minutu stigli do izjednačenja, a strelac tog pogotka bio je Luković.

Partizan: Popović (drugo poluvreme Stevanović), Živković, Stjepanović, Saničanin, Šehović - Pantić, Kanute - Baždar, Severina, Menig - Nikolić.

Metalac: Premović, Miajlović, Bulatović, Backulja, Jovičić, N. Milošević, Maksimović, Milinković, S. Milošević, Aleksić, Ilić.