Partizan zove navijače, na novi evropski izazov i za 500 dinara!
Nema dileme da će tribine u Humskoj biti dobro popunjene i ovoga puta.
Povezane vesti
Kako rat u Partizanovoj upravi utiče na prvi tim? Blagojević dao odgovor i izneo ciljeve za Čukarički
Partizan: ''Naši mladi talenti pobedili Inter i Vulvse!''
Đorđe Tomić: "Milka, sram te bilo! Novac tražim od Ovijeda, a ne Partizana..."
Milka Forcan uzvratila Tomiću: "Bez papira želi 1.400.000 evra, nema 'majke mi' dogovora!"
Fudbalski klub Partizan saopštio je danas da su ulaznice za revanš utakmicu drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv ukrajinske Oleksandrije puštene u onlajn prodaju, dok će prodaja na blagajnama početi u ponedeljak u 10 časova.
Onlajn kupovina ulaznica moguća je putem sajta Tiketlajna (ticketline.rs).
Partizan će u četvrtak od 21 čas u Beogradu dočekati Oleksandriju, u revanš utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.
Beogradski crno-beli su u prvoj utakmici dvomeča u poljskim Katovicama pobedili 2:0.
Cene ulaznica za revanš meč protiv Oleksandrije su:
Jug - 500 dinara
Istok bočno - 900 dinara
Zapad bočno - 900 dinara
Zapad centar - 1.200 dinara
Lože - od 3.500 dinara
Sezonske ulaznice su takođe u prodaji i važe za ovu utakmicu.
Ukoliko Partizan pobedi u dvomeču protiv Oleksandrije, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencija će igrati protiv poraženog iz duela drugog kola kvalifikacija za Ligu Evropa između danskog Midtjilanda i škotskog Hibernijana.
Beogradski crno-beli bi porazom u dvomeču protiv Oleksandrije završili sezonu u međunarodnim takmičenjima.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara