Partizane, ovo je recept! Viktorija primila PET KOMADA!

subota 20.01.2018.
18:25

Posle serije odličnih rezultata, što u domaćim, što u evropskim mečevima, Partizanov naredni rival naleteo ''na minu''.

EPA/MARTIN DIVISEK

I dok se Partizan još uvek priprema ''na suvo'', bez odigravanja kontrolnih mečeva, Viktorija je ovog januara već odigrala pet utakmica.

Ređala je pobede, između ostalih i onu protiv Bazela (2:1), sve do danas, kada je doživela pravi debakl u još jednoj veoma jakoj proveri, i to protiv austrijskog Salcburga.

Austrijanci su slavili sa 5:0 i na neki način dali putokaz Partizanu kako bi trebalo da igra protiv lidera šampinata Češke.

Prvo poluvreme obeležio je dvostruki strelac Minamino, koji je mrežu Viktorije zatresao u 25. i 44. minutu.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Dabur je povisio na 3:0, a već u 56. minutu je Hvang He-Čan postigao i četvrti gol za Salcburg.

Do kraja, za ''petardu'' se pobrinuo 19-godišnji internacionalac iz Malija Amadu Haidara u 76. minutu  - 5:0.

U prilogu su startne postave u kojima je Viktorija izašla na teren  na početku prvog, odnosno drugog poluvremena.