četvrtak 12.12.2019.
21:45

Sjajna igra Partizana u poslednjem meču u Evropi ove sezone.

AP Photo/Darko Vojinovic

Ekipa Partizana vodi na poluvremenu sa 3:0, igrali su odlično fudbaleri Sava Miloševića iako bez Nemanje Miletića i Bibrasa Natha, kao i Lazara Markovića.

Već u 4. minutu Partizan je stigao do gola. Akcija je išla preko leve strane napada, Asano je dodao do Sadika, a napadač iz Nigerije je dodao do Sume koji se izborio za sjajnu poziciju i šut koji je odbranio Erić, ali ne i drugi put.

Napadi Partizana su tekli iz minuta u minut, videlo se da je klub iz Humske daleko bolji rival večeras i bilo je već tada jasno da je pitanje samo kojim će se rezultatom završiti ovaj meč.

U 21. minutu 2:0, nakon loše reakcije fudbalera Astane, Tošić je povukao kontru, dodao do Sadika koji postiže novi gol Astani, nakon ona dva u Kazahstanu.

Pet minuta kasnije, nova lopta u mreži Erića, ovoga puta su po levoj strani kombinovali Urošević i Sadik, Asano je na kraju uspeo da uhvati trk i da iz trka pogodi za 3:0.

Imali su i gosti šansu preko Rotariua, ali je Stojković odlično intervenisao.