Partizanov početak iz snova! A tek je poluvreme...

subota 17.07.2021.
21:51

Crno-beli gladni pobeda i golova, posebno novajlija Rikardo Gomeš.

Srdjan StevanovicStarsport.rs ©

Fudbaleri Partizana su praktično završili posao oko osvajanja bodova u prvom kolu protiv Proletera u Novom Sadu, pošto večeras posle prvog poluvremena vode sa ubedljivih 4:0.

U prvih par minuta Andrija Kaluđerović je pokušao da pripreti golu Partizana, ali bez rezultata, a onda deveti minut sjajna asistencija Danila Pantića za Rikarda Gomeša, a ovaj preciznim udarcem iskosa sa leve strane dovodi crno-bele u vođstvo od 1:0.

Samo četiri minuta kasnije još jedan gol Rikarda, još efektniji sa dvadesetak metara za 2:0 i veliku radost navijača Partizana koji su se u velikom broju okupili na tribinama ''Karađorđa''.

Devet minuta kasnije crno-beli stižu i do trećeg gola preko Uroševića posle odličnog centaršuta Nemanje Jovića sa desne strane, ali crno-beli nisu prestajali sa pritiskom na polovini rivala.

To je gostima donelo rezultat i u 28. minutu meča, kada je Pantić iznudio prekršaj na dvadesetak metara od gola,a Jojić majstorskim udarcem iz slobodnog udarca pogodio donji levi ugao - 4:0.