Partizanu i Voši sude "poznanici", TSC se trza na Čukinog arbitra
Poznati svi detalji mečeva.
Povezane vesti
Fudbaleri Partizana, Vojvodine i Čukaričkog ove sedmice će se boriti za plasman u plej-of fazu Lige konferencije.
Sva tri srpska predstavnika su u igri za prolazak dalje, a u najtežoj situaciji se nalazi Vojvodina s obzirom na to da izabranici Slavoljuba Đorđevića moraju da nadoknađuju rezultat iz Novog Sada kada su izgubili od austrijskog LASK sa 0:1.
U Klagenfurtu, susret LASK i Vojvodine sudiće arbitar koji je u prošlosti delio pravdu novosadskom klubu. U pitanju je Francuz Benoa Milo. On je u prvoj utakmici kvalifikacija za Ligu Evrope 2015. godine sudio meč Vojvodine i Spartaksa iz Jurmale na "Karađorđu" kada je bilo 3:0 za domaće.
I Partizan će se susresti sa dobro poznatim licem, ali ono im je u znatno lošijem sećanju. Naime, duel u Humskoj sudiće danski arbitar Jakob Keler, čije ime crno-beli vezuju za duel u Plzenju kada su izgubili od Viktorije sa 2:0, što je omogućilo češkom timu prolazak u narednu rundu.
Kada je u pitanju Čukarički, klub sa najvećim izgledima da izbori plej-of rundu Lige konferencija budući da u Švedsku nose prednost od dva gola, njihov meč će sa centra voditi holandski sudija Denis Higler koji je bio akter istorijskog meča od prošlog leta kada su se sastali TSC i FCSB u Senti. Bilo je čak 6:6, a rumunski tim je posle penala prošao u narednu rundu.
0 Komentara