18:19

Motiv više za "crno-bele" večeras.

Anorthosis Famagusta

Aleksandar Stanojević istakao je na konferenciji za medije da u duelu Flore i Anortozisa priželjkuje remi, a želju su mu te dve ekipe danas i "ispunile".

Meč u Talinu okončan je rezultatom 2:2, a Kiprani su ispustili čak dva gola prednosti posle prvih 45 minuta.

Anortozis je poveo u 29. minutu golom Kristofija, da bi Popović četiri minuta kasnije udvostručio prednost svoje ekipe.

Ipak, Estonci se nisu predali, pa su u razmaku od samo tri minuta izjednačili rezultat, u 55. minutu pogodio je Sapinen, a u 58. Zenjov.

Partizan bi tako eventualnom pobedom u Belgiji obezbedio neko od prva dva mesta u Grupi B Lige konferencija.

U isto vreme, odigran je i meč grupe H u Almatiju gde je Karabag savladao domaći Kairat sa 2:1.