Pavkov za delirijum "delija", navijači Zvezde imaju svoga boga! (TVITOVI)

Autor: Ivan Cvetković
utorak 06.08.2019.
21:37

"Crveno-beli" imali terensku inicijativu, na kraju su stigli i da postignu gol pre odlaska na odmor.

crvenazvezdafk.rs

Nakon prvih 45 minuta utakmice u Beogradu, na meču između Crvene zvezde i Kopenhagena domaćin vodi rezultatom 1:0

"Crveno-beli" su mnogo bolje ušli u meč i već na startu pripretili preko Marina. Nakon perioda konsolidacije danske ekipe, domaćin je ponovo krenuo u ofanzivu i imao nekoliko dobrih prilika.

Dva puta je pokušao Gobeljić sa distance pre nego što je Marin podigao publiku na noge kada je poslao loptu tik iznad prečke.

Momenat koji je napravio razliku u prvom poluvremenu desio se u 44. minutu kada je Milan Pavkov odlično reagovao u gužvi i uz malo sreće savladao golmana danske ekipe za veliko slavlje na Marakani.

Zvezda deluje sigurno u dosadašnjem toku meča, a "delije" su posebno oduševljene igrom dvojice igrača.