20:28

Problemi, ali Pazar opstaje!

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Samo dve ekipe koje su igrale Super ligu ispadaju u niži rang ove sezone, pošto su u oba baraža superligaški timovi savladali prvoligaške.

Nakon što je Radnički iz Kragujevca savladao Železničar iz Pančeva ukupnim rezultatom 3:2 (3:1 i 0:1), skoro slična situacija se desila i u duelu Novog Pazara i IMT-a.

Pazarci su danas odigrali koliko je to bilo potrebno, IMT je dokazao da ima kvalitet, ali ne još uvek za Super ligu. Ispostavilo se da je pobeda Pazaraca na Banovom brdu bila ključna za ukupnu pobedu.

Danas je IMT bio bolji, slavili su sa 0:2 kraj Jošanice, ali im je bilo potrebno da postignu još jedan da bi stigli do Super lige.

Luković je doveo goste u prednost u 50. minutu, da bi konačnih 0:2 postavio Luka Zorić u 5. minutu nadoknade utakmice, praktično je odmah sviran kraj posle njegovog gola.

Tomislav Sivić će definitivno biti nezadovoljan današnjim mečom, ali je ono najbitnije ostvareno, a to je opstanak.

Na kraju je upriličen i vatromet, veliki broj navijača je bio i na terenu...