nedelja 27.08.2023.
19:37

Važna tri boda za domaći tim.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

U meču petog kola domaće Superlige, Novi Pazar je večeras na svom terenu savladao ekipu pančevačkog Železničara sa 1:0.

Posle startnog trijumfa nad kragujevačkim Radničkim, ovo je druga pobeda Pazaraca u pet odigranih kola i sada imaju sedam bodova na sredini tabele, dok je Železničar u rezultatskoj krizi i vezao je četvrti uzastopni neuspeh posle pobede nad Napretkom na superligaškoj premijeri.

Gol odluke u večerašnjem meču postigao je Marko Obradović koji je mrežu golmana Živkovića zatresao u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Gosti su imali čitavo drugo poluvreme da bar dođu do boda, ali nisu uspeli u toj nameri.

Podsetimo, Železničar je nedavno promenio i trenera, Predraga Rogana je nasledio Aleksandar Linta, ali danas ta promena nije donela rezultat za Pančevce.