subota 18.02.2023.
18:58

U tri utakmice od početka drugog fdela sezone osvojili su sedam bodova.

Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

U utakmici 22. kola Superlige Srbije, Novi Pazar je večeras kao gost savladao ekipu Napretka u Kruševcu rezultatom 1:0.

Ovo je jedanaesta pobeda Pazaraca od početka sezone kojom su stigli do brojke od 38 osvojenih bodova koliko ima i Vojvodina na petom mstu na tabeli.

Što se Kruševljana tiče, oni su nastavili seriju poraza, ovo im je četvrti u nizu, pa su i dalje na 19 osvojenih bodova, na deobi dvanaeste i trinaeste pozicije sa lučanskom Mladosti koja ima isti bodovni učinak.

Potpuna rezultatska neizvesnost u večerašnjem meču potrajala je do 79. minuta kada su gosti iznudili jedanaesterac. Jovanović je u kaznenom prostoru Napretka prekršajem zaustavio Majdevca, a precizan sa bele tačke bio je Bojica Nikčević koji je postigao gol vredan nova tri boda.

Napredak je imao blagu inicijativu, nešto veći posed lopte i više udaraca na gol (10:6), ali su Pazarci odlično odradili posao u deranzivi i do kraja sačuvali minimalnu prednost.

U sledećem kolu Novi Pazar će dočekati ekipu Mladosti GAT, a Kruševljani ekipu Radničkog iz Niša.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.