Pesma "Orlova" se iz Lisabona čula do Dohe - Pa, eto Brazila sad!
Autor: Nemanja Janošev
petak 01.04.2022.
22:01
Izvor: Sportske.net
"Dajte Brazil da se igramo", orilo se Lisabonom.
EPA-EFE/MARIO CRUZ
Povezane vesti
Petrić pred Italiju kritikovao ''čudan termin'' Evropskog prvenstva: ''A zašto ne početkom juna?''
Srdačan doček omladinaca Srbije u Velsu: "Poznajemo se, dugo smo zajedno!"
Peđa Mijatović i Vladimir Jugović kandidati za predsednika FSS!?
Ako ne prođe "arapska priča" - Paunović od leta deo Ronaldovog projekta?
Fudbaleri reprezentacije Srbije kao da su predvideli da će igrati sa Brazilom na Svetskom prvenstvu u Kataru.
Oni su posle plasmana na Mundijal, kada su savaldali Portugaliju u Lisabonu, unutar stadiona "Da Luž" i svlačionice pevali "Dajte Brazil da se igramo...".
Podsetimo se toga, a sada verovatno više žele nekog manje atraktivnog rivala iz prvog šešira od Brazila koji je izvučen u Dohi.
0 Komentara