nedelja 15.08.2021.
21:01

Drugi trijumf ''Zmajeva'' od početka sezone.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Odigrana je i četvrta utakmica nekompletnog petog kola Linglong Superlige. Voždovac je večeras na svom terenu savladao ekipu Novog Pazara rezultatom 3:2, uz mnogo zanimljivija dešavanja tokom drugog poluvremena.

Prvi deo igre bio je prilično nezanimljiv, a obeležio ga je vodeći gol koji je za ekipu Voždovca postigao Stefan Hajdin i to u poslednjim trenucima.

Posle samo šest minuta igre u nastavku meča, domaći su iznudili jedanaesterac koji je u gol pretvorio Vujnović i prednost ''Zmajeva'' je duplirana na 2:0.

Petnaest minuta kasnije, Pazarci su smanjili na 2:1 lepim golom Mladenovića, ali u 81. minutu Vujnović svojim drugim golom ponovo uvećava prednost domaćeg tima.

Do kraja, još jedan penal, ali u korist gostiju u 90. minutu, kada je Aganspahić bio precizan sa bele tačke.

Imali su Pazarci još šest minuta nadoknade vremena da pokušaju da izbegnu poraz, ali u tome nisu uspeli, Voždovac je zadržao vođstvo i zasluženo trijumfovao.

''Zmajevi'' sada imaju šest bodova iz prvih pet kola, nalaze se na devetom mestu, a Novi Pazar je ostao samo na jednom bodu iz četiri odigrana meča.