Piksi našao zamenu Lazoviću, pozvan bivši bek Zvezde

Autor: Aleksandar Golubović
ponedeljak 08.11.2021.
21:25
Izvor: Sportske.net

Selektor kompletirao trio iz Fjorentine.

Srdjan Stevanovic/Getty Images
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Povezane vesti

Fudbaler Fjorentine Aleksa Terzić naknadno je pozvan u reprezentaciju Srbije kao zamena za standardnog prvotimca Darka Lazovića koji zbog povrede neće biti na raspolaganju, preneo je RTS.

Lazović je minulog vikenda doživeo peh zbog koje neće moći da pomogne saigračima u ključnom duelu protiv Portugala u kvalifikacionom meču za odlazak na Svetsko prvenstvo.

Roviti su Filip Kostić i Filip Đuričić, ali bi kao i Aleksandar Mitrović trebalo da budu spremni za Lisabon.

Kada je reč o Terziću, ovaj fudbaler je za državni tim debitovao 7. juna u prijateljskom meču protiv Jamajke, odigrao je još jedno utakmicu.

Srbija i Portugal igraju u nedelju uveče u Lisabonu, a naš tim trenutno ima bod i utakmicu više u odnosu na rivala.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke