''Plavi'' Stevanović čestitao svojim igračima jer su (opet) primili gol iz penala
Zanimljiva izjava trenera Napretka posle poraza od Zvezde.
Povezane vesti
Zvezdi umalo doveo trenera koji je završio u Ajntrahtu, sada sarađuje sa Radomirom Kokovićem!
Raste euforija u Kragujevcu pred dolazak Zvezde, karte se uveliko prodaju
Dva razloga za slavlje u Čuki, Sisoku produžetak ugovora i srpski pasoš!
Rade Bogdanović večeras poslao dva pitanja za Radujka o derbiju, evo šta mu je odgovorio
Pokušali su fudbaleri Napretka da pruže što jači otpor Crvenoj zvezdi na ''Marakani'', ali više od časnog poraza nisu mogli u ovom meču protiv objektivno boljeg rivala.
Zvezda je slavila sa 2:0 golovima Duartea iz penala u prvom i Ivanića posle kornera početkom drugog poluvremena, a kako je ovu utakmkicu video trener Napretka Goran Stevanović?
''Pričati o dominaciji Zvezde, bespotrebno je jer su kvalitetna ekipa svakako. Čestitam mojim igračima jer su primili opet gol iz penala, VAR, nevar, pokazali smo disciplinu u prvom poluvremenu. U drugom smo krenuli, imali smo šansu na 2:0.
Neosporno je da je Zvezda imala više šansi. Ne bih se puno zadržavao, kvalitetna su ekipa, indvidiualni kvalitet. Brzina pravi razliku, poželeo bih im svu sreću protiv Benfike, a mi se spremamo za Lučane'', izjavio je Stevanović za TV Arena sport.
0 Komentara