Plej-aut - Surduličani u seriji, Pazarci ubedljivi, a Borac ponovo na dnu

subota 22.04.2017.
19:17

Rad je doživeo i drugi poraz uzastopno u plej-autu pošto je danas poražen od Novog Pazara u gostima. Pobeda Čuke u Čačku, Radnik vezao i drugu pobedu.

Beta/BranislavBožić/Ds

Ognjen Ožegović je presudio svom nekadašnjem timu, Borcu iz Čačka. Napadač Čukaričkog bio je strelac jedinog gola na meču koji je igran u Čačku, pa je sada Borac ponovo na poslednjem mestu na tabeli sa samo 12 bodova.

Na poslednjem su mestu i zahvaljujući sjajnom rezultatu Novog Pazara koji je sa novim trenerom, Neškom Milovanovićem, uspeo da savlada Rad na svom terenu sa ubedljivih 3:0.

Na svom terenu je slavio i Radnik iz Surdulice koji je nakon pobede nad Spartakom iz Subotice nedaleko od opstanka.

Milovanović je doneo prednost Radniku u 34. minutu, Radović je povisio na 2:0, da bi Trifunović postavio konačan rezultat u 74. minutu utakmice.

Preostao je da se odigra još meč Metalca i Bačke u Gornjem Milanovcu sutra od 17 časova.