sreda 21.07.2021.
18:14

Navijači Crvene zvezde sve nezadovoljniji kako Stankovićeva ekipa izgleda na početku nove sezone.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Posle remija na ''Marakani'' protiv Vojvodine bez golova, Crvena zvezda ni danas nije bila efikasna u Almatiju protiv Kairata u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Bitna razlika je što je srpski šampion danas poražen sa 2:1, a do jedinog pogotka Zvezda je došla zahvaljujući nespretnoj reakciji fudbalera Kairata Dina Mikanovića koji je postigao autogol u 57. minutu.

Iako je u jednom delu drugog poluvremena Zvezda podsetila na prethodnu sezonu, sve ostalo bilo je prilično bledo i neubedljivo, čak i kada su u pitanju najbolji igrači crveno-belih Ivanić i Katai.

Očigledno, postoji problem u realizaciji, ali i u odbrani prekida, s obzirom da su domaći oba gola postigli posle kornera.

Zbog toga se navijači ponovo pitaju zbog čega je Degenek sklonjen iz prve postave. To je samo jedno od njihovih pitanja upućenih treneru Stankoviću od koga očekuju prave odgovore...