PLS - Bojić probušio "Gumare"

ponedeljak 12.11.2018.
21:44

Golovima Krste Bojića Bežanija osvojila sva tri boda na gostovanju Trajalu u Kruševcu.

Sportske.net

Utakmicom na stadionu "Mladost" u Kruševcu spuštena je zavesa na 16. kolo Prve lige Srbije.

Bežanija je golovima Krste Bojića savladala ekipu Trajala rezultatom 2:1 (2:1) i tako zabeležila sedmu pobedu u tekućoj sezoni.

Gosti su poveli u 25. minutu preko Bojića, a isti igrač duplirao je prednost Bežanije četiri minuta pre kraja prvog poluvremena.

Trajal se vratio u utakmicu pre odlaska na odmor golom Filipa Đurovića, ali se ispostavilo da ekipa Miljojka Gošića nije bila kadra da dođe barem do boda.

Bežanija je u poslednjim trenucima susreta ostala sa desetoricom na terenu usled isključenja Marka Despotovića zbog druge javne opomene.