nedelja 27.09.2020.
21:14

I posle osmog kola imamo dve neporažene ekipe.

Sportske.net

Danas je odigrano osam utakmica osmog kola Prve lige Srbije, a u centru pažnje bio je duel dve prvoplasirane ekipe, Kabela i kragujevačkog Radničkog 1923.

Derbi je završen bez pobednika, bilo je 1:1, a konačan rezultat je postavljen već u prvih dvadesetak minuta. Kabel je poveo u 16. minutu kada je mrežu Radničkog pogodio Nigerijac Siril Nebo, a samo minut kasnije Slađan Nikodijević je doneo izjednačenje Kragujevčanima.

Njihov remi nije iskoristila trećeplasirana Kolubara da im se približi, pošto je poražena od Sloge u Kraljevu sa 3:1, a napredak na tabeli ostvario je Grafičar, koji je posle promene trenera upisao i drugi uzastopni trijumf pod vođstvom Radomira Kokovića.

Ovoga puta Grafičar je na svom terenu savladao Zemun sa 1:0, a gol odluke postigao je Stefan Cvetković u 65. minutu meča.

U nastavku pogledajte sve današnje rezultate, a ostaje još da se u ponedeljak odigra meč između Dubočice i Trajala.