subota 05.09.2020.
21:44

Ovog vikenda igra se četvrto kolo Prve lige Srbije, a većina mečeva odigrana je večeras.

Sportske.net

U centru pažnje bio je duel između Grafičara i vodećeg Kabela, koji su gosti rešili u svoju korist sa 2:1, pa i posle četiri kola imaju maksimalan učinak.

Nemanja Kojičić je u šestom minutu doveo Kabel u vođstvo, Igor Jeličić je u 31. povisio na 2:0, a poraz Grafičara ublažen je u finišu meča autogolom Kočovića.

Kragujevački Radnički na tabeli u stopu prati ekipu Kabela, tako je i posle današnjeg trijumfa ekipe Aleksandra Linte na gostovanju u Sremskoj Mitrovici rezultatom 1:0, a čovek odluke bio je Ilić, koji je postigao jedini gol u 24. minutu meča.

I IMT odlično napreduje, danas je na svom terenu savladao pirotski Radnički sa 2:0 i sada je na četvrtoj poziciji, sa bodom manje od Jagodine, koja je remizirala bez golova sa ekipom Loznice. Pobednika nije bilo ni u duelu Dubočice i čačanskog Borca, taj meč je završen rezultatom 1:1.