PLS - Ludo i komplikovano, publika u Lazarevcu i pobeda Kolubare, ko će u Super ligu?

četvrtak 06.05.2021.
15:35

Velika borba za ulazak u Super ligu Srbije.

fkradnicki.com/Nenad Kotlajić

Dve ekipe će iz Prve lige Srbije obezbediti plasman u Super ligu, a vodiće se velika borba u poslednja tri kola.

U derbiju koji je juče odigran u Lazarevcu viđeno je svašta, Radnički iz Kragujevca koji je prvoplasiran je doživeo novi poraz, Kolubara je bila bolji rival i slavila sa 3:1 posle preokreta i kontroverznog crvenog kartona i penala.

Ova utakmica ostaće kontroverzna i zbog publike koja je bila prisutna na tribinama stadiona u Lazarevcu.

Vidović je doveo Radnički u prednost u 30. minutu, a onda u nastavku Kolubara stiže do penala i crvenog kartona za Aleksijevića. Mladi Lukić je odbranio penal u 53. minutu, ali je u 70. minutu Denić doneo Kolubari izjednačenje. Na 2:1 povisio je Simić par minuta kasnije, da bi konačnih 3:1 postavio Tejić u samom finišu.

Pogledajte detalje sa te utakmice.

Kolubara je tako ostala na drugom mestu, Radnički je i dalje prvi, ali je ugrozio plasman u Super ligu za koju će se još boriti Kabel i IMT.