PLS - Radnički ima najbolji start još od sezone 2010/11!

ponedeljak 31.08.2020.
21:57

Kragujevčani ubedljivi na svom terenu protiv komšija.

Sportske.net/MihajloVidojević

Novajlija u ligi Sloga iz Kraljeva nije bila težak zalogaj za Radnički iz Kragujevca koji očigledno pretenduje za najviši plasman ove sezone.

Kragujevčani su savladali komšije bez velikih problema sa 4:0 (2:0) i tako su stigli do sedmog boda u tri utakmice, čime su sada na drugom mestu iza prvoplasiranog Kabela koji ima takođe najviše ambicije ove sezone.

Radnički je poveo već u sedmom minutu golom Miloša Vidovića, da bi Ćirović povisio na 2:0 u 30. minutu. Varjačić je početkom drugog poluvremena iz kaznenog udarca povisio na 3:0, a konačan rezultat postavio je Đorđe Maksimović u 52. minutu.

Ekipa sa "Čika Dače" beleži i najbolji start u Prvoj ligi Srbije još od sezone 2010/11 kada je tim vodio Vlado Čapljić i kada je obezbeđen plasman u najviši rang.

Za razliku od Radničkog, Sloga ima slab start, ima samo jedan bod nakon tri utakmice.